Opinie klientów

Anita Dąbkowska

Jestem właśnie po szkoleniu podstawowym z metody hybrydowej oraz żelowej w stylizacji paznokci. To w jaki sposób zostało przeprowadzone szkolenie oraz jakie wiadomości zarówno teoretyczne jak i praktyczne otrzymałam od Pani Pauliny znacznie przerosło moje oczekiwania. Profesjonalizm, precyzja, wiedza praktyczna, to szkolenie zawiera wszystko, jestem "mega" zadowolona, że mogłam w nim uczestniczyć i napewno skorzystam ze szkoleń rozszerzonych. Polecam :)

Iwona Berezowska

Witam jestem po szkoleniu podstawowym ze stylizacji hybrydowej i żelowej POLECAM szkolenia w Akademi Geisha miła atmosfera dużo informacji i oczywiście bardzo miła i cierpliwa pani Paulina która prowadziła szkolenie jeszcze raz POLECAM z całego serca i oczywiście będę korzystać z kolejnych szkoleń u pani Pauliny

Julia Lityńska

Jestem bardzo usatysfakcjonowana i zadowolona z kursu. W lokalu panuje miła atmosfera, Pani Paulina jest bardzo sympatyczna i profesjonalna. Wszystko dokładnie tłumaczy i jest cierpliwa. Bardzo polecam

Małgorzata Leszczyńska

Polecam wszystkim kursy ze stylizacji paznokci u Paulina Słowik!!!! Profesjonalna w każdym calu, kopalnia wiedzy, cierpliwy instruktor, a do tego sympatyczna osoba. Jeśli chcesz się rozwijać w tej dziedzinie to lepszej osoby nie znajdziesz!!!

Weronika Warzycha

Jestem bardzo zadowolona, byłam na szkoleniu i czuję się pewniej. Materiał wytłumaczony w przystępny sposób ale jednocześnie profesjonalnie. Atmosfera bardzo przyjemna i wydaje mi się, że sporo wyniosłam.

Wiktoria Bębenek

Jestem aktualnie po szkoleniu paznokci metodą żelową i hybrydową. Pełen profesjonalizm! Pani Paulina bardzo doświadczona i w przemiły sposób przekazuje swoją ogromną wiedzę. Z całego serca polecam! :)